iM3 - lider stomatologii weterynaryjnej

Im3 to rodzinna firma weterynaryjno - stomatologiczna, wyznaczającą nowe standardy w zakresie innowacji produktów, obsługi klienta oraz edukacji, działa na rynku od blisko 30 lat, przez ten czas wspomagała stomatologów weterynaryjnych na całym świecie nie tylko poprzez sprzęt ale i poprzez wiedzę i doświadczenie.

Trzy lokalizacje - w Australii, USA oraz Irlandii pozwalają dystrybuować i kontrolować produkowany sprzęt w szybki i bezpieczny sposób a także poprzez ciągły rozwój, nowe projekty, i kontrolowaną produkcję najnowszych urządzeń stomatologicznych, narzędzi oraz materiałów udoskonalać medycynę weterynaryjną.

Dzięki szkoleniom projektanci z iM3 nie tylko uczestniczą w produkcji sprzętu ale i w aktywnym ich użytkowaniu, co ma ogromne znaczenie dla lekarzy praktyków. Bardzo ważną częścią pracy firmy iM3 jest zapewnienie najlepszego możliwego wsparcia technicznego po sprzedaży oraz odpowiedniej obsługi każdego klienta. Dzięki temu że iM3 zajmuje się tylko stomatologią cała uwaga pozostaje skupiona tylko na tym aspekcie medycyny weterynaryjnej.

Doświadczenie i odpowiednie porady są dla nas równie ważne co sprzedaż sprzętu wysokiej jakości, dlatego mogą państwo mieć pewność pracy wiedząc że sprzęt firmy iM3 jest polecany i używany przez wiodących stomatologów weterynaryjnych na świecie oraz że wsparcie techniczno-merytoryczne nie kończy się na dostarczeniu ulotki dotyczącej zakupionego sprzętu.

Zapraszamy do zapoznania się z aktualnym katalogiem firmy iM3. Można go zobaczyć lub ściągnąć w formacie pdf klikając TUTAJ.

 

iM3

Dlaczego my?

• Wsparcie techniczne i merytoryczne dla wszystkich naszych klientów
• Korzystne warunki współpracy
• Serwis 7 dni w tygodniu
• Innowacyjna jakość i technologia
• Zakup sprzętu w ramach leasingu
• Uczestniczymy w edukacyjnym projekcie Sekcji Stomatologii PSLWMZ

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl